Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Четвер, 17.08.2017 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ЗАЗІРКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ГАЛИНА ЛАВРИНЕЦЬ ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД ГРОМАДОЮ
24-10-2012, 11:02
   1Сільський голова Галина Лавринець прозвітувала «Про діяльність виконавчого комітету сільської ради» за 9 місяців 2012 року. В своєму звіті вона детально зупинилася на виконанні повноважень, які визначені для сільського голови чинним законодавством, про роботу підвідомчих структур та сільської ради, як органу місцевого самоврядування.
   До Зазірківської сільської ради входить три населені пункти: села Зазірки, Новоселиця та Калашинівка, де станом на 1 жовтня 2012 року проживає 460 чоловік.
   Як зазначила Галина Лавринець, головною формою роботи сільської ради є сесійна діяльність. Так, за звітний період було скликано 5 сесій на яких прийнято 35 рішень, з яких план соціально-економічного розвитку сільської ради, прийняття бюджету на 2012 рік, земельні питання та інші.
   Згідно з прийнятим сесією сільської ради бюджету на 2012 рік, за підсумками 9 місяців поточного року показники доходної частини по власних та закріплених доходах загального фонду виконано на 110%. Перевиконання плану склало 13 тисяч гривень.
   На 2012 рік між сільською радою і сільгоспвиробниками (ТОВ «Кролевець-Агро» та ТОВ «Кролевець-Агро-Стандарт») укладені соціально-економічні угоди на загальну суму більше 10 тисяч гривень. Дані кошти перераховані на рахунок Цільового фонду, і згідно Положення були використані на придбання принтера та фарби для навчально-виховного комплексу, перекриття даху сільського ФАПу та на ремонт башні Маричанівка. Також в цьому році укладено угоду з ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» на використання ріллі та сіножатей.
   За сільською радою закріплені два депутати районної ради – Віктор Дісковський та Олена Алексєєнко, які згідно з графіками проводять особисті прийоми громадян та сприяють розвитку території.
   У сфері соціального захисту населення в сільській раді призначена відповідальна особа по нарахування соціальних виплат. За звітний період за допомогою звернулось дві малозабезпечені сім’ї, підготовлено документи для нарахування субсидії 49 чоловікам, зібрано документів для виплати компенсацій на тверде паливо 62 громадянам. З 2002 року сільською радою прийнято особові рахунки по заробітній платі колишнього колгоспу «Заозерний», за 9 місяців видано 3 довідки про заробітну плату колгоспників. 16 одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку обслуговуються двома працівниками територіального центру. Виконкомом сільської ради проведена робота щодо збору заяв на видачу безкоштовних 2телетюнерів 36 громадянам, оформлені документи на отримання компенсації за молодняк ВРХ 20 чоловікам.
   У сфері житлово-комунального господарства проведено дезінфекцію громадських колодязів і водопровідної мережі. За рахунок перевиконання сільського бюджету проведено ремонт вежі у селі Новоселиця та проводиться робота з облаштування покрівель веж. З бюджету сільської ради виділено кошти на паспортизацію сміттєзвалища, замовлена технічна документація по грошовій оцінці населених пунктів сільської ради.
   Коштом сільради проводилася розчистка доріг від снігу, на 2012 рік заплановано провести ремонт доріг, які знаходяться на балансі сільської ради – це грейдування та підсипка ям, частину дорожнього покриття, на суму більше 4 тисяч гривень, капітально відремонтують.
   Як зазначила Галина Лавринець,  завдячуючи організованості населення та депутатів сільради власними силами було підсипано дорогу до ставу, вул. Молодіжна, жителі вул. Лісова разом з депутатом сільради В.В. Роговою також допомагали в підсипці дороги та ремонтували огорожу кладовища.
   У рамках місячника благоустрою навесні проводилася робота з прибирання вулиць, кладовища від сміття, проводилось скошування трави, побілка дерев та електроопор. Сільська рада тісно співпрацює з районним центром зайнятості. Так  до робіт по благоустрою залучалися й безробітні, що стоять на обліку в РЦЗ, вони займались прибиранням сміття, опалого листя, вирубуванням порослі та побілкою.
   З 2009 року розпочато роботи з освітлення населених пунктів сільської ради. У цьому році, за рахунок вільного залишку проведена реконструкція вуличного освітлення по вулицям Маричанівка, Рубанівка та Заозерна. Із запланованих 16 лічильників встановлено – 28. На проведення зазначених робіт витрачено понад 50 тисяч гривень. В стадії завершення виготовлення технічної документації по освітленню.
   У галузь охорони здоров’я з бюджету сільської ради було передано субвенцію районному бюджету на ремонт даху ФАПу та придбання пересувної стоматологічної установки.
   У приміщеннях навчально-виховного комплексу та закладах культури села проведено поточні ремонти, зроблено поріг та придбано телевізор у сільському клубу.
   Зазірківський сільський голова Галина Лавринець поінформувала і про перспективні плани на найближчий час, це – встановлення огорожі на центральному кладовищі та навколо пам’ятнику загиблим воїнам й продовження роботи по реконструкції освітлення.
   На завершення сільський голова висловила щиру подяку за розуміння, підтримку, допомогу у питаннях покращення життя на селі голові районної державної адміністрації Олегу Шпринделю, голові районної ради Миколі Авраменку, що були присутні на звіті, вищеназваним депутатам районної ради, керівникам сільгосптовариств, які проводять свою діяльність на території сільської ради.

Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301