Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 23.07.2019 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

Дебатні проекти – це нові шанси для молоді, що хоче стати успішною в майбутньому
21-08-2015, 09:29

З 19 регіонів України з’їхалися ті, хто прагне досягти певних успіхів у житті , стати успішним в майбутньому. Організаторами такого проекту було Одеське відділення Федерації дебатів України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.  Маючи невеликий досвід роботи з дебатерами, педагог прагнула вивчити менеджмент організації дебатних спільнот, подивитися на все з середини й навчитися вести роботу й пропагувати дебатний рух у місті, районі.

             Що таке дебати? Це інтелектуальна гра серед ерудованої, амбіційної молоді, яка вчить ораторському мистецтву, технологіям публічного виступу, менеджменту проектів, навчає переконувати в правоті висловленої думки, прислухатися до ідей інших. Головним девізом школи були слова: «Навчимо говорити так, щоб тебе хотіли слухати».

Дебати- освітня технологія, є базою для розвитку комунікативної компетентності молоді, дає їй нові шанси стати в майбутньому успішною.
           Спостерігаючи зі сторони за роботою оргкомітету, Ольга Іванівна зазначила, що сучасна молодь дійсно повинна займати кабінети усіх гілок влади. Настільки кожен знав свої обов'язки й виконував їх, що просто вражало! Навчальна програма поєднувала теорію з практикою.

 Педагог була захопленні від уроків молодих дебатерів і їх тренувальних вправ. Для неї все було новим. Учитель весь час ходила з думкою, що до цього жила в кам'яному віці. Легендарний тренер Василь Коміссаров, директор центру «Риторі», просто "збив з ніг» своєю методикою подачі матеріалу з риторики. Дуже пізнавальними, корисними були мотиваційні тренінги Роберта Устяна, міжнародного тренера з дебатних ігор.

           Повернувшись з наукової казки в рідне місто, Ольга Іванівна пішла  до начальника управління освіти, молоді та спорту Кролевецької РДА Станіслава Масалиги, голови Кролевецької районної ради Миколи Авраменка з пропозицією створити дебатний клуб у  Кролевці  й почати навчання в осінній дебатній школі вже у вересні. Отримавши  порозуміння й підтримку - клубу і школі дебатерів у місті бути!

          Ольга Іванівна заручилася підтримкою Одеського відділення Федерації дебатів України на проведення тренінгів у дебатній школі. У переддень нового навчального року  педагог направила клопотання до управління освіти, молоді та спорту Кролевецької РДА про відновлення роботи факультативу з риторики в школах району. Години риторики виведені з навчальної програми. Дебатна технологія - одна з можливостей готувати дітей до реалій життя, саме вона розвиває критичне, структурне мислення, риторичні навички, дає можливість накопичити нові знання.

           Дебати є ефективною навчальною моделлю в системі правознавства, формування правової культури особистості та вміння захищати своє право публічно ( не перемагати, а  переконувати).

           Поїздка вчителя відбулася завдяки підприємцю - кролевчанину Сергію Буйвалу. «Дуже дякую Сергію за співпрацю й надану можливість поїхати на навчання!»

1   2   3

 

4  5  6

 

 

 

Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301