Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Неділя, 26.05.2019 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

Очільниця обласних парламентарів відвідала з робочим візитом Кролевеччину
20-07-2015, 15:36

17 липня 2015 року в рамках робочого візиту на Кролевеччину, заступник голови обласної ради Віра Лаврик відвідала комунальне підприємство обласної ради ДП "Кролевецький агролісгосп", Кролевецьке ВПТУ №23, цеха та приміщення колишнього КП "Фабрика художнього ткацтва", візитівку Кролевеччини "Музей Кролевецького ткацтва" та ботанічну пам’ятку природи загальнодержавного значення " Яблуню-колонію".

6   7   8

Очільниця обласної ради ознайомилася з роботою комунального підприємства ДП «Кролевецький агролісгосп», загальна площа земель лісового фонду якого складає 16,8 тисяч га. Працює тут  92 людини. Середня зарплата на цьому підприємстві у минулому році була 2,5 тисячі грн., цього року вона майже на тисячу збільшилася. До середньорічних обсягів робіт тут входить 87 га відновлення лісів, понад 40 тисяч куб. м лісозаготівлі. У власних цехах переробки перероблюється 5,6 тисяч куб. м деревини. Обсяг реалізованої продукції за минулий рік склав понад 15 млн. грн. Підприємство займається веденням лісового господарства, заготовляє деревину та переробляє її у власних цехах, надає послуги з продажу дров підприємствам та населенню. Середня ціна твердих порід складає 265 грн. за 1 метр кубічний, м’яких – 245 грн. за 1 метр кубічний. За словами директора Кролевецького агролісгоспу Івана Груші, у районі 16 учасників АТО забезпечені дровами за рахунок коштів обласного бюджету.

Віра Іванівна зазначила, що побачила результати роботи підприємства. «Особливо приємно вражена тим, що на підприємстві створені робочі місця, є всі умови для працюючих, вчасно виплачується заробітна плата та всі відрахування до бюджету. Не менш важливим є те, що лісівники дбають про екологічну складову, вирощують саджанці у теплицях, потім їх висаджують на відкритих територіях. Запевняють, що 80-90% саджанців приживається. Тож сподіватимемося, що Кролевеччина й надалі славитиметься своїми лісами», - наголосила керівник обласних парламентарів і подякувала лісівникам за їх роботу.

1   2   3

 

                                          4   5

Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301